Godziny otwarcia:
Pn-Pt. 9:00 - 17:00 Sobota 9:00 - 12:00

52 581 96 94 / 667 688 009
handel@neotermo.pl

Zarezerwuj sobie u nas pellet

Od 2006 roku prowadzimy zorganizowaną sprzedaż peletu na terenie całej Polski. Na przestrzeni kilku lat naszej działalności zaobserwowaliśmy niepokojący, okresowy brak tego paliwa w miesiącach grudzień-styczeń, a nawet luty. Braki towarowe powodowane były głównie przez mroźne i śnieżne zimy, których wynikiem były przerwy w produkcji spowodowane większą ilością awarii linii technologicznych. Na niezaplanowane przerwy nakładały się dodatkowo: zwiększony eksport polskiego peletu oraz przerwa w produkcji spowodowana okresem świąt Bożego Narodzenia, wykorzystywana również w fabrykach do okresowej konserwacji urządzeń.
Wymienione niesprzyjające czynniki, powodowały okresowy brak pelletu na rynku a także spekulacyjny wzrost cen tego produktu.

Aby uchronić Państwa przed tymi niekorzystnymi zjawiskami w okresie zimowym. wtedy kiedy paliwo jest najbardziej potrzebne, stworzyliśmy usługę pod nazwą "PeletBank - bezpieczeństwo energetyczne".

Co to jest PeletBank?
PeletBank to darmowa usługa magazynowania pelletu skierowana do Państwa, która ma na celu zabezpieczenie klienta przed uciążliwym i niebezpiecznym brakiem paliwa w okresie zimowym. Polega ona na wykupieniu przez klienta paliwa i zmagazynowaniu przez NeoTermo zakontraktowanej ilości towaru z gwarancją sukcesywnego odbioru w całym okresie grzewczym.
Wykupując pelet w naszej firmie otrzymujecie Państwo gwarancję bezpiecznego odbioru zakontraktowanego towaru systematycznie w okresie zimowym.
Kupując usługę już dzisiaj zyskujecie Państwo:

  • niższą cenę peletu (w okresie letnim bardzo często są promocje cenowe),
  • darmową usługę magazynowania wykupionego pelletu,
  • bezpieczeństwo energetyczne swojego domostwa na cały okres zimowy (w zależności od ilości wykupionego towaru),
  • gwarancję odpowiednich warunków przechowywania w naszym magazynie wykupionego przez Państwa towaru.

Zapoznaj się ze szczegółami usługi PeletBank bezpośrednio w NeoTermo.

tel. 667 688 009

handel@neotermo.pl