Godziny otwarcia:
Pn-Pt. 9:00 - 17:00 Sobota 9:00 - 12:00

52 581 96 94 / 667 688 009
handel@neotermo.pl

Nowoczesne systemy grzewcze - kompleksowa obsługa

Szanowni Państwo.

Aby umożliwić Państwu łatwy dostęp do biopaliw stałych stworzyliśmy firmę, której ambicją jest zapewnienie stałego dostępu do pellet i brykietu. Od 2010 roku wprowadziliśmy do naszej oferty usługowe magazynowanie paliwa - produkt funkcjonuje pod nazwą PeletBank. W skrócie usługa polega na wykupie określonej ilości pelletu/brykietu w okresie letnim (ceny promocyjne) z możliwością sukcesywnego odbierania zakupionego towaru w sezonie jesienno-zimowym. Przy wykupie usługi PeletBank uczestników nieobowiązują przyszłe podwyżki towaru.
Nasze zadanie to także promocja alternatywnych źródeł ogrzewania oraz urządzeń do ich spalania: kotłów i palników na pellet, nagrzewnic na pelet, piecyków na pellet, piecokominków i kominków.
NeoTermo istnieje od 2006 roku i od tego też roku prowadzimy dystrybucję różnego rodzaju paliw opartych na biomasie takich jak: (pellety, peletybrykiety, drewno kominkowe, podpałka, szczypa). Przez okres całego roku możecie się Państwo u nas zaopatrzyć w paliwa biomasowe do kotłów automatycznych, kominków i kotłów wrzutowych. Wszystkie oferowane przez nas produkty: pellet, pelet, brykiet, podpałkę, drewno dostarczamy na terenie całego kraju.

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo również urządzenia grzewcze: kotły i palniki na pellet, nagrzewnice powietrzne na pelet, kominki, piecokominki, piecyki na pelet. Jesteśmy autoryzowanymi przedstawicielem tak uznanych firm na świecie jak: Eurofire, Lazar, HARK, MCZ, , Cadel, Romotop, Romotop, Kozlusan, RED, Xeoos, LaNordica, Darco, Barlinek, Poltarex, Sylva.
Urządzenia grzewcze, które oferujemy posiadają zróżnicowaną moc, od 5 kW do 24 kW - kominki oraz od 16 kW do 700 kW - palniki pelletowe, kotły z palnikiem peletowym oraz nagrzewnice na pellet. Wymienione urządzenia instalujemy oraz serwisujemy, projektujemy także kotłownie większych mocy do 1MW.

Od ponad 7 lat jesteśmy użytkownikami kotła na pelety i z perspektywy czasu oceniamy wybór tego rodzaju źródła ogrzewania za jak najbardziej trafny. Oczywiście możecie Państwo liczyć na praktyczne porady z naszej strony w zakresie użytkowania kotła na pellety.
Z pewnością będziemy Państwa zachęcać do instalacji urządzeń grzewczych na biopaliwa stałe: pellet, brykiet w swoich domostwach, choćby z racji łatwiejszego obecnie dostępu do pelet, brykietów itp. niż było to jeszcze kilka lat wcześniej.

Zespół NeoTermo