Godziny otwarcia:
Pn-Pt. 9:00 - 17:00 Sobota 9:00 - 12:00

52 581 96 94 / 667 688 009
handel@neotermo.pl

Koszty dostawy

Dostępność produktów.
Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin, kilku dni do terminu ustalanego indywidualnie w przypadku produktów na zamówienie. Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

W sezonie ( wrzesień - luty), może zdarzyć się, że planowany czas dostawy zostanie wydłużony za co serdecznie przepraszamy. O zaistniałych opóźnieniach informujemy zamawiających na bieżąco.

Forma płatności.
Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność przy odbiorze - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia o ile jest dostępny towar . Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.

Płatność przy zakupie bezpośrednio w naszym magazynie - kupując bezpośrednio w naszym magazynie w Cielu koło Bydgoszczy, ul.Toruńska 8, możesz zapłacić wyłącznie gotówką.

Forma dostawy.
Firmy kurierskie z którymi współpracujemy, umożliwiają dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od dnia nadania.
Ponadto możliwy jest rownież odbiór osobisty w siedzibie naszej firmy po uprzednim ustaleniu szczegółów odbioru.

Koszty dostawy.
Przy każdym produkcie podana jest cena brutto w PLN. Nie zawiera ona kosztów dostawy.

Paczki (do 30 kg z opakowaniem) :
za każdą paczkę do 30 kg zapłata 44 zł brutto (przy wielokrotności paczki do 30 kg opłata to ilość paczek x 44 zł brutto),

Palety (do 1000 kg):
za każdą paletę zapłata 208 zł brutto.

Produkty wysyłane z naszego magazynu dostarczamy za pomocą firm kurierskich. Składanie zamówień odbywa się przez pocztę e-mail: handel@neotermo.pl. Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe i kompletne wypełnienie danych do przesyłki.

W związku z bardzo szeroką ofertą naszej firmy czas realizacji produktów (których nie ma na naszym magazynie w Polsce), wygląda następująco:

MCZ, Red, Kobok, Thorma, Cadel, Kozlusan ok. 1-4 tygodnie,
Sergio Leoni, J.Corradi - ok. 6-8 tygodni.